У селі Грабовець відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

Дата: 27.08.2018 15:01

У п’ятницю, 24 серпня, у с. Грабовець відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Його будівництво здійснювалося відповідно до обласної програми «Спортивний майданчик». Кошторисна вартість проекту 1 240 000 грн., з них 500 000 грн.  - з обласного бюджету, 740 000 грн. – бюджет громади.

Освятив майданчик парох села Грабовець о. Зеновій Федькович.

З нагоди відкриття відбулися змагання з футболу. Спочатку вступили в боротьбу  чотири команди  юнаків.  За результатами змагань переможцями  стали гості - команда з Гірного, друга місце посіла команда села Конюхів, юнаки села Грабовець посіли третє місце, на четвертому збірна команда Волі-Довголуцької та Монастирця.

Опісля на поле вийшли дорослі гравці. Змагалися також чотири команди. Перемогу здобули футболісти с. Грабовець, на другому  - Конюхів, третє місце посіла команда с. Колодниця, на четвертому – Довголкука.