Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

У с. Конюхів відбувся схід села

       У неділю, 5 серпня, у Народному домі Конюхова  відбувся схід села. На зборах були присутні 45 мешканців.  

       Сільський голова Богдан Барабаш розповів громаді, що створено КНП «Амбулаторія загальної практики  сімейної медицини-1» Грабовецької сільської ради. Прийнятий сімейний лікар та триває конкурс на керівника амбулаторії. Планується будівництво амбулаторії. Зараз розробляється проектно-кошторисна документація.

      Наступним питанням було розгляд скарги мешканців с. Конюхів на несправедливий розподіл субвенції.  Зокрема   було не враховано потреб на ремонт дитячого садочка у с. Конюхів і кошти на це не виділено.

      Присутні мешканці проголосували за те, щоб  присвоїти статус громадських пасовищ чотирьом земельним ділянкам, а саме: «на горі» - 11,4029 га, «біля саду» - 9,0846 га, та дві ділянки біля траси – 1.06647 га та 2,234 га.

      На зборах жителі села погодили детальні плани території гр. Барабаш Л.М. та Динилевич О.

     Будинок колгоспника – для нього виготовлено технічну документацію  й на сесію буде винесено рішення про взяття його в комунальну власність., в його мешканцям запропоновано створити ОСББ

     Збір сміття у громаді здійснює комунальне підприємство «Добробут». Однак жителі громади накопичили борги за вивіз сміття. На зборах їм нагадали, що виконавчий комітет має право штрафувати за несанкціонований вивіз сміття.« повернутися до списку новин