Незабаром у Грабовецькій ОТГ запрацює своя амбулаторія

Дата: 30.05.2018 15:56

Незабаром у Грабовецькій ОТГ запрацює амбулаторія групової медецини, де прийматиме  сімейний лікар.  Про це йшлося  на черговому засіданні виконавчого комітету Грабовецької сільської ради, яке відбулося 29 травня. Окрім членів виконавчого комітету на засіданні були присутні керівники ФАПів, а також кандидат на посаду сімейного лікаря Анна Біганич.  З ними й обговорювали питання медичної реформи, зокрема первинної ланки.  Після затвердження депутатами штатного розпису лікарської амбулаторії  та відповідного дозволу з Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, сімейний лікар уже зможе надавати послуги мешканцям громади. Для цього з ним потрібно буде підписати Декларацію. Для довідки Анна Біганичя є мешканкою села Грабовець, на даний час працює лікарем в Івано-Франківській області.

Варто зазначити, що амбулаторія тимчасово працюватиме на базі одного з ФАПів. У селах Львівщини заплановано збудувати 70 нових амбулаторій. Грабовецька сільська рада подала заяву та  відповідний перелік документів  в Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА на конкурс для будівництва нової амбулаторії в селі Конюхів. Департамент у свою чергу усі пропозиції з ОТГ та районів передав у Київ, де і прийматися остаточне рішення