У школах громади пролунав Останній дзвінок

Дата: 25.05.2018 15:16

Сьогодні у школах пролунав Останній дзвінок.  Урочисті лінійки відбулися і у школах Грабовецької об’єднаної громади. Цьогоріч  стіни рідної школи покинуть 12 одинадцятикласників НВК «Конюхівський ЗНЗ- І-ІІІ ст. –ДНЗ»  У доросле самостійне життя їх проводжають їхні вчителі – класний керівник Ольга Костів та перша вчителька Галина Куришко.  Своїх дітей на добру долю благословляють і батьки.

Хвилюється і класний керівник 18  дев’ятикласників Наталя Греб.  Адже у її учнів попереду  випробування з ДПА та  нелегкий вибір -  чи продовжити навчання у рідній школі, чи  стати на стежку самостійного життя.

11 випускників покинуть і стіни Довголуцької СЗОШ  І-ІІ ст. Зі сльозами на очах та щемом у серці проводжають їх класний керівник Світлана Лешик та перша вчителька Людмила Ярега.  Частина з них піде у доросле самостійне життя, а дехто приєднається до шкільної родини с. Конюхова.

Сльози радості й прощання на очах у випускників та  батьків. З сумом вони покидають стіни рідної школи та з надією дивляться у своє майбутнє.  Щасливої Вам дороги!