Творчі колективи Грабовецької ОТГ виступили перед військовослужбовцями Яворівського полігону

Дата: 17.05.2018 15:07

13 травня  творчі колективи Народних домів с. Конюхів та Довголука виступили перед військовослужбовцями  Яворівського полігону. Концерт був присвячений Дню матері.

Немає любові сильнішої від  материнської. Про це наголошувала ведуча дійства. Про це йшлося й в хореографічній композиції «Мамина любов». Глядачам показали також сучасні танці у виконанні учасників хореографічного гуртка «Віночок», прозвучали пісні, які виконали Неля Козак, Ірина Дубляк, Марія Візнюк.

Тепло зустрічі та приємність від спілкування з військовими, проведена екскурсія залишили добрі спогади та незабутні враження від поїздки.