Учні Довголуцької школи здійснили подорож країною "Екології"

Дата: 16.05.2018 12:58

Учні  7-8 класів Довголуцької СЗОШ І-ІІ  ступенів підготували та провели захід «Збережімо Землю», присвячений Всесвітньому Дню Землі.

Діти мали можливість  розширити  свої знання про стан природи нашої планети, розкрити деякі екологічні проблеми, сприяти вихованню дбайливого ставлення до природи, формуванню екологічної культури.

Учні здійснили подорож країною «Екологія» із зупинками «Атмосфера», «Гідросфера», «Біологічна», «Демографія». На кожній із цих зупинок розкривалися  відповідні екологічні проблеми. Виступ супроводжувався зображеннями на мультимедійній дошці у вигляді презентацій та відео. Присутні на заході мали можливість подивитися цікаві сценки «Іржава каска» та «Браконьєр у лісі».

На закінчення дійства всі учасники побудували «квітку життя», вказавши на пелюстках, що треба зробити, щоб зберегти природу.