У школі с. Конюхів відбувся виховний захід «Гірчить Чорнобиль крізь роки»

Дата: 02.05.2018 12:33

26 квітня 2018 року в НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» проведено виховний захід «Гірчить Чорнобиль крізь роки», який підготували класний керівник 8 класу Оксана Уруська зі своїми вихованцями. Цього дня учні  згадали найстрашнішу катастрофу ХХ століття – аварію на Чорнобильській АЕС, яка стала чорною плямою на нашій планеті. 32 роки минуло з тих пір, 32 роки смертоносна пилюка ядерної печі покриває білі хати, поля, ліси, 32 роки цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські ліси, сняться матерям сни, сповнені пекучих сліз.

Розпочався виступ вокально - хореографічною композицією «Обпалена весна». Також учні показали тематичну презентацію та декламували пронизані болем, скорботою вірші.

Безсилля перед страшним ядерним смерчем відображала інсценізація за участю Чорнобильського Болю, Радіації, Зони, Атома, працівника АЕС.

Ще не зажила Чорнобильська рана,  немає слів, що вгамовують її біль. Пам’ятаймо, що ми люди і маємо відповідально ставитись до оточуючого світу, щоб залишити його чистим, прекрасним і живим  для прийдешніх поколінь.