У школі села Довголука заклали новий фруктовий сад

Дата: 24.04.2018 12:12

23 квітня у школі села Довголука заклали новий фруктовий сад. Учні та вчителі висадили поруч зі школою молоденькі яблуні та вишні. Загалом висадили 25 дерев. Молоді саджанці для нового саду придбав і привіз до школи керівник громадської організації «Права. Віра. Перемога» Ігор Брик. Він розказав дітям як правильно садити дерева й разом з ними взявся до роботи.

Діти з цікавістю слухали інструкції, а відтак активно долучилися до самого процесу.  Хлопці носили воду  копали й засипали ямки, дівчата тримали молоденькі саджанці, підливали  й підв’язували їх. За  кожним деревцем закріпили учнів, які мають його доглядати й оберігати. Тепер діти мають придумати гарну патріотичну назву для саду.

Варто зазначити, що це тільки перші саджанці. У майбутньому у школі планують продовжити висаджувати молоді дерева, щоб тут забуяв великий, молодий сад.