Запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнському форумі відповідального лідерства

Дата: 27.04.2018 12:59

З 4 по 6 травня у Львівській області відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства, який організовує Міністерство молоді та спорту України, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та Українська академія лідерства.

На учасників чекають цікаві лекції, обговорення та панельні дискусії, вправи на командоутворення та волонтерство у сільськогосподарській галузі Львівської області. Завдяки форуму молодь навчиться презентувати себе, здобувати практичні навички роботи в команді, знатиме, як не боятись публічних виступів, вміти добре вести переговори, та ефективно працювати з громадою.

Для того, щоб стати учасником форуму, необхідно заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://goo.gl/J5AyUX . У разі успішного заповнення аплікаційної форми, на електронну адресу, яка була вказана при реєстрації, прийде підтвердження з програмою заходу.