У школі села Довголука провели відкритий урок з використанням інноваційних технологій

Дата: 30.03.2018 10:23

У середу, 27 березня, у Довголуцькій СЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар вчителів природничо-математичного циклу шкіл Конюхів та Довголука. На  семінарі була присутня спеціаліст з питань освіти відділу соціально-гуманітарної політики  та освіти Грабовецької ОТГ Леся Мізик.

У рамках семінару присутні побували на відкритому уроці з алгебри у 9-му класі, який провела вчитель математики, заступник директора з НВР Любомира Ткач. Урок пройшов у дещо незвичній формі, із використанням інноваційних технологій. Однією з сучасних технологій, яка дає учням можливість відчути свою спроможність, успішність, комфортність на уроці є метод проектів. Учасники семінару побачили презентації чотирьох міні-проектів, підготовлених учнями 9-го класу, у вигляді серій до науково-популярного серіалу «Як ми вивчали числові послідовності». У своїх проектах учні використали Інтернет-ресурси та довідкову літературу, історичний матеріал. У спеціально підготовленому випуску газети «Математичний калейдоскоп», школярі подали цікаві стародавні задачі із застосуванням арифметичної та геометричної прогресії та трошки гумору. Як підсумок уроку прозвучали слова:

Прогрес це рух, це велич, це зростання,

Як  Україні зараз він потрібний,

Прогресії – його сестриці рідні.

Це школа, математика, навчання.

І кожен з нас, як аксіому знає:

Без математики на ноги нам не стати.

Тож хай лунає лозунг наш крилатий

Прогресу без прогресій не буває!

Також учасники семінару ознайомилися з презентацією педагогічного досвіду даного вчителя.