У ШКОЛІ СЕЛА КОНЮХІВ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ

Дата: 26.03.2018 14:52

19-23 березня у Конюхівському  НВК відбувались заходи, присвячені Міжнародному дню щастя, організовані практичним психологом НВК Іриною Ільків.  Дітей навчали мати активну життєву позицію, розвивати вміння актуального сприймання світу «тут і тепер», особистої відповідальності за свою поведінку. Але найвищою  цінністю є життя, саме  тому педагоги провели профілактику агресивної та суїцидальної поведінки учнів. В межах заходів відбулись тематичні міні-бесіди у 1-11 класах, де учні давали свої дефініції поняття «щастя», замислювались над пріоритетами духовних чи матеріальних цінностей у житті, визначали об’єктивну значущість життя як Божого дару. Також і школярі, і педагоги мали змогу взяти участь у бліц-опитуванні  «Щастя для мене—це….», заповнивши зелені «листочки». В результаті усі гуртом виростили «дерево щастя» та вчилися бути щасливими в кожну мить життя.