Грабовецька ОТГ отримала у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів

Дата: 23.03.2018 11:44

Грабовецька об’єднана громада отримала  у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів. Документи про передачу земель підписали під час наради з питань розвитку гірських населених пунктів, яка відбулася в рамках робочої поїздки Глави Уряду на Івано-Франківщину.  Під час наради документи про передачу земель підписали керівники шести ОТГ, серед яких сільський голова Грабовецької об'єднаної громади Богдан Барабаш.
       За даними Мінагрополітики, громади отримали понад 2,4 тис. га земель.
       «Хотів би попросити голів ОТГ, щоб управління землями та коштами відбувалося публічно. Місцеві мешканці мають знати, як використовується кожна гривня», - наголосив Володимир Гройсман.

Глава Уряду також нагадав, що Держгеокадастр, Мінагрополітики та Мін’юст мають «набирати обертів», оперативно формувати та реєструвати земельні ділянки і права на них, аби завершити роботу до кінця року.