У Грабовецьку ОТГ завітали представники об'єднаних громад Миколаївської області

Дата: 13.09.2017 15:51

І знову гості у Грабовецькій ОТГ. Впродовж двох тижнів нашу громаду відвідали три делегації.

Нашими гостями були представники об’єднаних громад Волині, минулого тижня з Донеччини та Луганщини до нас завітали працівники Центрів надання адміністративних послуг. Сьогодні ми приймали представників п’яти об’єднаних громад Миколаївської області.

Зазвичай знайомство з громадою відбувається з новозбудованого терміналу відомої української компанії, що забезпечує сервіс експрес-доставки «Нова пошта» у с. Грабовець. Уже у приміщення сільської ради готі познайомились з роботою ЦНАПу.   А у залі Народного дому сільський голова Богдан Барабаш розповів  про успіхи своєї громади, поділився з колегами досвідом та представив презентацію. Тут відбулося знайомство з гостями й обговорення проблем децентралізації.

Гості відвідали музей Олекси Гасина в с. Конюхів, де познайомились з життям та діяльністю генерал хорунжого УПА.

Завершився візит на базі відпочинку Шепільська.