У школі с. Конюхів провели виховну годину «Гендер—рівні можливості для всіх».

Дата: 22.03.2017 15:48

20 березня у НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст. –ДНЗ» відбулась відкрита виховна година ««Гендер—рівні можливості для всіх». Захід  організований та проведений у формі тренінгу. Заняття мало на  меті сформувати уявлення учнів про гендер, сприяти формуванню у юнаків та дівчат неупередженого ставлення до можливостей та статусу людини без огляду на її стать, орієнтувати молодь на загальнокультурні цінності, партнерство статей в сімейній та суспільній сферах життєдіяльності; допомогти  у формуванні життєвих пріоритетів та норм етичної поведінки на основі домінування моральних якостей, виробити навички конструктивної гендерної поведінки, сприяти підвищенню самооцінки, засвоєнню навичок толерантного спілкування та ставлення до представників  протилежної статі.

Досягненню мети сприяли цікаві тренінгові вправи: «Квітка», «Пісковий годинник», «Міфи і реальність”, «Гендерні стереотипи», « Розподіл домашніх обов’язків», «Щаслива родина» та інші. Також цікавими та пізнавальними були казка « Принц і принцеса», тест «Якою мірою Ви орієнтовані на психологічні відмінності статей?», вправа «Стать чи гендер» ,матеріали комп’ютерної презентації. Заняття проходило невимушено, чому сприяла позитивна психологічна атмосфера,в якій учні активно засвоювали нові знання, пізнавали себе та один одного, вчились конструктивно взаємодіяти та формувати свою життєву позицію