Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

Медики Грабовецької ОТГ відзвітували

   

     6 червня  на засіданні виконавчого комітету Грабовецької сільської ради керівники ФАПів доповіли про свою роботу у 2016 році. Фельдшерсько-акушерські пункти знаходиться у кожному селі, що входить до об’єднаної громади й надає первинну медичну допомогу місцевому населенню.  

     Раз у місяць  у ФАПах  проводиться  прийом педіатра, при необхідності консультації терапевта. У минулому році працював пересувний флюорограф. Фельдшери ведуть прийом та ходять на виклики до хворих,  виконують лікарські призначення, вимірюють тиск, надають допомогу мешканцям похилого віку, здійснюють контроль за профілактичними щепленнями. При потребі скеровують пацієнтів до фахівців другої ланки.

     Як зазначають самі працівники ФАПів, на даний час вони  можуть надавати допомогу населенню ОТГ у повному обсязі, оскільки усі необхідні  ліки у них є й вони не переживають, що віддають останню ампулу чи таблетку. Також Грабовецької сільської радою було закуплено медичне обладнання на загальну суму 121 000 грн. Зараз ведуться ремонтні роботи у чотирьох з шести ФАПів.

 

 

 

 « повернутися до списку новин