Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

Територією Граьовецької ОТГ пройшов велопробіг

       

      30 серпня територією Граьовецької ОТГ пройшов   велопробіг «З когорти нескорених», присвячений 26 –ій  річниці  незалежності України.  Організатори: відділ культури Стрийської РДА та  громадські організації ГО екологічно-туристичний просвітницький центр «Здоров’я» (клуб Вело Стрий), ГО «Агенція регіонального розвитку перспектива Стрийщини».

      Стартували  о 08.00.  год від пам’ятника С.Бандері в м. Стрию. Маршрут пролягав через такі населені пункти: Завадів, Грабовець, Конюхів, Дуліби, Стрий. Загалом його довжина  20 км. В кожному з сіл передбачались зупинки біля визначних місць.

       У с. Грабовець велосипедисти зупинилися   біля  пам’ятник  В.Тимчію-Лопатинському. Про його життєвий шлях туристам розповіли бібліотекар Любов Берездецька та директор Народного дому Леся Кузло. У с. Конюхів велотуристи побували в відновленому меморіальному музеї  О. Гасина –«Лицаря» генерал-хорунжого УПА.  Тут для них провели екскурсію, де вони змогли дізнатися про життя та  боротьбу Олекси Гасина за волю українського народу.

 « повернутися до списку новин