Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

Серед учасників міжнародної конференції GREEN ECONOMY DAYS in LVIV 2017 представник Грабовецької ОТГ

   

    7 - 8 грудня 2017 р. представник Грабовецької сільської ради Романа Лев-Караєва взяла участь у міжнародній конференції GREEN ECONOMY DAYS in LVIV 2017 «Розвиток біоенергетичного ринку України».
        Конференція направлена на створення бізнес екосистеми на українському ринку біоенергетики та ставить перед собою наступні цілі:
1.    Пришвидшити перехід до Зеленої Економіки в Україні;
2.    Сприяти залученню інвестицій в біоенергетичні проекти;
3.    Представити стійки біоенергетичні рішення;
4.    Сприяти розвитку біоенергетичного ринку в Західній Україні.

          Для участі у конференції до Львова з’їхалися  українські та закордонні експерти, представники центральних та регіональних органів влади, бізнесмени, науковці та громадські організації. Під час першого  дня конференції учасники ділилися своїми напрацюваннями та шукали відповіді на актуальні питання. обговорили  сучасний стан ринку в Україні, виробництво та використання біомаси в країнах ЄС - успішні бізнес-кейси, інновації та створення ланцюгів вартості. Про формування сталого ринку біопалив в Україні та розвиток ринків біомаси та біогазу в Україні, бізнес-кейси і інвестиційні можливості.
       Другий  день конференції був присвячений можливостям фінансування проектів із використанням біогазу та біомаси в Україні. Залучення інвестицій для біоенергетичних проектів та успішні українські бізнес-кейси  « повернутися до списку новин