У с. Воля-Довголуцька прощалися з колядою

Дата: 13.02.2018 14:23

У неділю, 11 лютого, в Народному домі с. Воля-Довголуцька прощалися з колядою. Дійство під назвою «Колядують зорі на Різдво Христове»» організували й провели  спільно працівники Народного дому та бібліотеки. До свята залучили як молодь так і старших газдів села.

На сцені традиційна українська оселя, у якій господар та господиня разом з діточками святкують Різдво. Вони відтворюють усі традиції Свято вечері. До господи з веселою колядою та віншуваннями приходять колядники різного віку. Хлопці засівали на мир, добро та достаток, дівчата щедрували. Щирими оплесками зустрічали героїв різдвяного  вертепу, які своїми дотепними жартами та акторською майстерністю додали  гарного настрою усім присутнім.   Завершилося дійство спільною колядою.