Відбудеться чергова XXVI сесія Грабовецької сільської ради

Дата: 03.08.2017 14:21

04 серпня 2017 року о 16.00 год. у приміщенні Народного дому в села Грабовець відбудеться чергова XXVI сесія Грабовецької сільської ради з таким порядком денним:

1.     Про відмову скасування рішеннь сесій Грабовецької сільської ради №596 від 30.06.2015 р.та №712 від 15.10.2015 р.

2.     Про відмову скасування рішеннь сесій Грабовецької сільської ради №603 від 30.06.2015 р.та №707 від 15.10.2015 р.

3.     Про внесення змін до рішення Грабовецької сільської ради від 08.0 2.2017 р. №369 « Про внесення змін до показників бюджету Грабовецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» зі змінами та доповненнями.

4.     Про внесення змін до бюджету Грабовецької сільської об’єднаної територіальної громади.

5.     Про внесення змін до рішення №298 від 07.12.2016 року «Про пайову участь у розвитку інфраструктури Грабовецької сільської ради»

6.     Про затвердження Програми правової освіти населення Грабовецької сільської ради на 2017-2018 роки.

7.     Про затвердження «Програми розвитку освіти Грабовецької ОТГ на 2017- 2020 року».

8.     Про Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності.

9.     Про внесення змін до Положення про фінансово-економічний відділ Грабовецької сільської ради.

10.    Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів»

11.     Про затвердження Положення про порядок списанняя майна,що перебуває в комунальній власності територіальної громади Грабовецької сільської ради.

12.     Про внесення змін до рішення №193 від 14.07.2016 р. «Про здійснення публічних закупівель у Грабовецькій ОТГ»

13.     Про затвердження штатного розпису КП «Добробут» Грабовецької сільської ради.

14.     Про погодження надання гірничого відводу для промислової розробки Орів-Уличнянського нафтового родовища.

15.     Про припинення (ліквідацію)Монастирецької загальноосвітньої школи І ступеня Стрийського району,Львівської області,що належить до спільної власності територіальних громад.

16.     Про відмову у призупинення діяльності Воледовголуцької загальноосвітньої школи І ступеня Грабовецької сільської ради.

17.     Про лист Стрийського дочірного лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

18.     Про розгляд звернень громадян с.Конюхів про облаштування дороги до кварталу забудови.

19.    Про розгляд звернень жителів с.Конюхів щодо громадського пасовища.

20.     Аналіз податкових надходжень по Грабовецькій сільській ОТГ.

21.     Розгляд заяв громадян.

22.     Різне.