Україні є що берегти, Україну є кому оберігати

Дата: 10.11.2016 14:10

28 жовтня 2016 року в НВК « Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ» відбувався урочистий вступ учнів 5 класу  в учнівське братства « Лицар України». Адже всі ми повинні дбати про майбутнє України, бо якщо знати і берегти свою історію, то народ стає сильним і непереможним. Сьогодні молодь знову творить історію своєї Батьківщини, захищаючи нашу землю і жертвуючи своїм життям. І учні нашої школи теж беруть активну участь у державотворенні. П’ятикласники  декламували вірші про Україну, співали пісні, прославляючи свій рідний край. Хвилиною мовчання вшановано всіх тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України, відійшовши  в безсмертя. Цікавим етапом свята стали змагання юних козачат, де учні показали свою кмітливість, спритність, вміння виконувати  танець « Гопак».

Із вступом у братство « Лицар України» п’ятикласників привітали класний керівник Ходань  Л.Є. та директор НВК Дорош А.В, які побажали всім учням , щоб дух свободи ніколи не покидав їх і вів до нових здобутків заради миру на рідній землі.