Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

У Народному домі села Воля-Довголуцька відбулося дійство “Дозвольте колядувати, дім ваш звеселяти”.

   

    У неділю, 12 лютого, у Народному домі с. Воля-Довголуцька проводжали коляду. На сцені відбулося різдвяне дійство під назвою “Дозвольте колядувати, дім ваш звеселяти”.

     У святковому дійстві взяв участь вокальний ансамбль жінок, у його виконанні звучали колядки та щедрівки: “Рождество Христове”, “Три славнії царі”, “Рятуй нас, Христе” та інші.

     Глядачі з цікавістю переглянули виставу “Народження спасителя”, у якій грали діти: Марта Білокур, Олександр Пилипів, Лілія Курітник, Павло Опришко, Марко Гнидик, Петро Яремінець, Вікторія Квас,Богдан Тучапський. Чудове враження залишило жартівливе дійство “Водіння кози”. Привітання , віншування й коляда звучали у виконанні дітей: Христини Смолянин, Марти Білан, Юлії Білан, Надії Яремінець, Тані Ковтанюк.

      Свято організували директор Народного дому Віра Смолянин та бібліотекар Наталія Мусик. На завершення свята о. Богдан подякував учасникам дійства та присутнім в залі односельчанам, які активно беруть участь у житті села.

     Кажуть, що різдвяної пори разом із колядниками до хати заходить злагода, любов і оселяються там на увесь рік, аж до наступного Різдва.« повернутися до списку новин