Відбудеться чергова сесія Грабовецької сільської ради

Дата: 08.09.2017 13:29

12 вересня 2017 року в  приміщенні Народного дому  села Грабовець  відбудеться чергова XXVIІІ сесія сільської ради VІІ-го демократичного скликання  з таким порядком денним:

1.    Про внесення змін до рішення Грабовецької сільської ради.

2.     Про внесення змін до бюджету Грабовецької сільської об’єднаної територіальної громади.

3.     Про внесення змін до рішення №193 від 14.07.2016 року «Про здійснення публічних закупівель Грабовецької ОТГ».

4.     Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Грабовець Стрийського району Львівської області.

5.     Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Конюхів Стрийського району Львівської області.

6.     Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Колодниця Стрийського району Львівської області.

7.     Про затвердження Положення про виконавчий комітет.

8.     Про внесення змін до Положення про фінансово-економічний відділ Грабовецької сільської ради.

9.     Про визнання безхазяйного майна.

10.     Розгляд заяв громадян.

Проекти рішнь: