У с. Грабовець відбулось свято “Прощання з колядою”

Дата: 29.01.2018 12:39

У неділю, 28 січня, у храмі села Грабовець з нагоди завершення різдвяного циклу, відбулось урочисте святкування “Прощання з колядою”.

Вечір розпочався з вечірнього богослужіння та благословення отця Зеновія Федьковича. Після спільної гучної коляди церковного хору,  парафіян  та гостей з сусідніх сіл, молодь  сіл Конюхів та Дуліби потішила усіх присутніх вертепом. Молодіжний ансамбль у складі Ірини Рібун, Софії Саварин, Марії Грубої та Марії Мазур виконав колядки, які зворушили серця усіх присутніх.  Наймолодші учасники дійства багатодітної сім’ї Мазур  –віншували, колядували і заряджали усіх присутніх позитивним настроєм. Після урочистої частини, яка відбулась у храмі, вечір продовжився на подвір’ї храму за філіжанкою теплого вина, запашного  чаю та смаколиками.