У грабовецькій ОТГ розпочався підготовчий процес до формування бюджету на наступний рік

Дата: 10.11.2016 12:36

У Грабовецькій сільській ОТГ готуються до формування бюджету на 2017 рік.  3 листопада, відбувся перший підготовчий етап. У Народному домі голова ОТГ Богдан Барабаш провів нараду з  розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня (ФАПів, ДНЗ, шкіл, бібліотек, народних домів). Учасникам зборів було запропоновано сформувати свої бюджетні запити, які згодом будуть враховані під час формування проекту бюджету на наступний рік.
          Наступним кроком буде створення самого бюджету та представлення його депутатам і громадськості. Оскільки тіло бюджету буде в рази меншим від потреб, тож під час обговорення  громада має допомогти визначати пріоритетні напрямки.