Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

До Конюхівської школи завітав Святий Миколай

          16 грудня в НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» відбулося свято «Відчиняйте двері - йде Миколай, Він благословляє рідний наш край».  Розпочалося дійство з приходу Чарівниці – Зими.  Вона  розповіла дітям  про Святого Миколая, загадала дошкільнятам та учням початкової школи цікаві загадки.  Сестриці – сніжинки привели ясну Зорю, яка завжди осяває шлях Святому Миколаю. 
        Учні – першокласники показали хореографічну композицію «Лист Святому Миколаю». Малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий  Миколай принесе їм безліч подарунків. Діти, виконуючи ролі звірят, розповіли про те, що і лісові мешканці з нетерпінням чекають гостинців від Чудотворця.
         І ось настала урочиста мить -  в залі разом із  ангелом появився Святий Миколай. Він приніс всім дітям солодкі гостинці. Діти вітали Святого Миколая, віршами та піснями.
        На завершення з вітальним словом виступила директор НВК Алла Дорош, яка побажала всім добра, щастя, здоров’я та мирного неба, а також подякувала спонсорам та організаторам святкового дійства.« повернутися до списку новин