Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

У селі Монастирець відбулося дійство “Прощання з колядою”

     

      У неділю, 12 лютого, у Народному домі с. Монастирець відбулося свято “Прощання з колядою”. На сцені відбулося театралізоване Різдвяне дійство з вертепом та колядою. Господинею святої вечері була Марія Федунишин, яка приймала колядників, що прославляли народження малого Ісуса. Вона щедро пригощала гостей пампушками.

     Свято відбулося за участі аматорів сцени: Яни Дурди, Ірини Дубляк, Мар'яни Дубін, Олесі та Володимира Турти, Віталія Стефаніва, Павла Домчака, Богдана Войцехович, Соломії та Назара Квас, Владислава Дантевич, Олега Равлінка, Василя Гайтус, Івана Пилипів, Оксани Стефанів, Марії Бідей, Івана Турти, Богдана Квас, Оксани Дубін, Людмили Ханмогомедової.

     Організатори свята директор Народного дому Людмила Ханмогомедов та бібліотекар Оксана Дубін щиро дякують усім учасникам дійства та їхнім батькам, які незважаючи на морози приходили на репетиції й активно долучалися до організації свята. Мешканці села бережуть свої звичаї, традиції й передають їх молодому поколінню.« повернутися до списку новин