Медицина, безпека, соцзахист – нові напрямки, які підтримуватиме Рада донорів з питань децентралізації в Україні

Дата: 13.11.2017 11:48

У рамках Ради донорів з питань децентралізації в Україні буде створено три нові тематичні робочі групи за напрямками медицини, безпеки та соціального захисту в об’єднаних територіальних громадах.

Про це йшлося під час засідання тематичної робочої групи з питань секторальної децентралізації в рамках Ради донорів.

Учасники заходу зійшлися в тому, що в ході децентралізації нагального вирішення та підтримки донорів потребують питання організації в об’єднаних територіальних громадах якісних та доступних послуг з медицини, соціального захисту, охорони правопорядку та пожежної безпеки. У зв’язку з цим виникла необхідність формування нових тематичних робочих груп за цими напрямками в рамках Ради донорів.

Міжнародні проекти технічної допомоги скоординують свої зусилля для підтримки відповідних змін, запропонованих профільними міністерствами.

Презентації змін, які потребують донорської підтримки, є тут:

«Перезапуск мережі первинної медичної допомоги в сільській місцевості. Ризики та можливості підтримки громад» (офіс реформ Кабінету Міністрів України, реформа охорони здоров’я);

«Напрямки забезпечення безпеки в об’єднаних територіальних громадах» (Проектний офіс при Міністерстві внутрішніх справ України);

«Деінституціоналізація догляду за дітьми: Родина для кожної дитини-сироти» (МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства»).

Джерело: http://donors.decentralization.gov.ua