Мешканців Грабовецької ОТГ закликають викидати пластикові пляшки в спеціальні контейнери

Дата: 21.11.2017 11:47

У  селах Грабовецької ОТГ з’явилися  контейнери для  збору пластикових пляшок. Контейнери встановили комунальне під приємство «Добробут». На даний час встановлено 12 контейнерів, зокрема с. Грабовець - 4, Конюхів – 3, Довголука – 2, у Колодниці, Монастирці та Волі-Довголуцькій по одному. Це початок роздільного збору сміття. При необхідності будуть доставлені додаткові контейнери.

У ці сітки-контейнери слід кидати пластикові пляшки, які потрібно зімнути   для зменшення об’єму й неможливості їх використання в побуті вдруге. Сюди також можна викидати скляні пляшки. Заборонено кидати в сітки будь-яке інше сміття. Пляшки з-під побутової хімії, соняшникової олії, кефіру, пива також не потрібно класти в сітки-контейнери для збору пластику.

Тож звертаємось до мешканців об’єднаної Громади пластикові та скляні пляшки не викидати в сміття, а відсортовувати їх й кидати у встановлені контейнери.