У школі с. Конюхів провели Андріївські вечорниці

Дата: 15.12.2017 11:44

Це українське  свято, яке поєднує у собі християнські вірування, давні традиції та забави для молоді, традиційно організовують дев’ятикласники НВК.
     Цьогоріч  веселе зимове свято для молоді з піснями, танцями, іграми та ворожінням  підготували й провели класний керівник 9 класу Наталія Греб зі своїми вихованцями.
      Особливо всім сподобалася забава із калитою. Калита - символ свята, обрядовий корж, що готується на свято Андрія. Гостей також пригощали  смачними варениками та  пампушками. Завершилося свято спільною колядою.
      Учні відтворили один із пластів колоритної української культури. І ще раз показали наскільки самобутньою є наша історія та наші звичаї. А веселощі, гарний настрій та смачні рум’яні пампушки створили незабутні враження та позитивні емоції
       Директор школи Алла Дорош подякувала усім хто доручився до підготовки такого чудового дійства.