Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

У с. Грабовець провели вікторину до Дня Конституції

     Діти  с Грабовець  змагалися, хто краще знає історію свого краю. Конкурс відбувся 29 червня в приміщенні Народного домі, приурочили його Дню Конституції Україии. Вікторину організували й провели керівник Народного дому Леся Кузло та бібліотекар Любов Берездецька.

    Діти поділилися на дві команди по 10 учасників у кожній. Командам придумали назву, емблему й девіз, які представили на початку конкурсу. Далі діти відповідали на різні запитання й виконували завдання організаторів. Крім цього вони самі давали загадки своїм суперникам. Капітани команд змагалися на кмітливість, а хлопці пробували на швидкість заплітати коси дівчатам.

     За вікториною пильно стежила працівник сільської ради Надія Друль, яка виступила у ролі незалежного судді. Вона й оголосила результати конкурсу. Тож перемогла команда «Славні козаки», яка набрала  101 бал, а команда «Нескорені» поступилася  переможцям з 88 балами.

     Однак головним результатом конкурсу було живе  спілкування між дітьми й позитивні емоції. Вже після конкурсу діти не хотіли розходитись й просили продовження таких вікторин.« повернутися до списку новин