Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

Відбулася чергова сесія Грабовецької сільської ради

       

         14 березня відбулася сесія Грабовецької сільської ради. Серед  питань, які розглядалися, вступ Грабовецької сільської ради в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад». Депутати підтримали членство в Асоціацію та уповноважили сільського голову Богдана Барабаша представляти у ній Грабовецьку сільську раду. Депутати затвердили деякі  зміни до бюджету Грабовецької ОТГ.

          Рішенням сесії було  прийнято в комунальну власність Грабовецької сільської ради музею-садиби Олекси Гасина в с. Конюхів Стрийського району та прилеглої до нього земельної ділянки.  Цей будинок був переданий громаді договором дарування нащадком Олекси Гасина Володимиром Гасином.

          Депутати затвердили ряд Цільових програм, Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна, а також  Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомості на території Грабовецької сільської ради та встановлення розміру авансового внеску. Рішенням сесії Грабовецької сільської ради Ігоря Брика призначено директором комунального підприємства «Добробут» Граьовецької ОТГ.  « повернутися до списку новин