Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

Відбулася чергова сесія Грабовецької сільської ради

      9 січня продовжила роботу чергова XVII сесія VII демократичного скликання Грабовецької сільської ради.  Сесія розпочала свою роботу 9 січня зі звіту сільського голови Богдана Барабаша. Депутати затвердили звіт голови та звіт виконання бюджету Грабовецької сільської ОТГ за 2016 рік. 
    Далі у порядку денному розглянули зміни до бюджету на 2017 рік. У цьому рішенні депутати передбачили виділення  1 000 000 гривень на співфінансування ремонту дороги Грабовець — Довголука. Очікується, що на ремонт цієї дороги також будуть виділені кошти з районного та обласного бюджетів. Також депутати затвердили  План соціально-економічного розвитку Грабовецької сільської об'єднаної громади на 2017 рік. У ньому передбачено співфінансування й участь у мікропроектах та обласних програмах.
    Депутати внесли зміни до рішення “Про податки і збори на 2017 рік та затвердили структуру та чисельність апарату виконавчих органів Грабовецької сільської ОТГ. Також затвердили порядок становлення плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах. Тож перебування у дитячому садочку коштуватиме 30 гривень в день. З них 40 % сплачуватимуть батьки,  решту 60 % за рахунок місцевого бюджету..Пільгові категорії сплачуватимуть 20 %.
    Розглянули також порядок відшкодування з бюджету пільг для різних категорій  та заяви громадян.

 « повернутися до списку новин