Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН запрошує до співпраці сільськогосподарські підприємства

Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН пропонує: для практичного використання перелік науково-консультацінних платних послуг , які надають науковці інституту.
    В інституті працює 10 докторів наук, 65 кандидатів наук, завершено більше сотні наукових розробок, більша частина з яких запатентована.
      Більш детальну інформацію можна отримати за вказаними контактними даними в переліку та на сайті інституту ht.tp://isgkr.com.ua.
      Інститут запрошує до співпраці сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства. кооперативи на  адміністративнІй території Грабовецьуої ОТГ. Впевнені, що прогресивні технології, наукові інноваційно-інвестиційні програми та проекти сприятимуть ефективному розвитку сільськогосподарського виробництва.