Колективи Народних домів Грабовецької ОТГ виступили перед військовими у селі Старичі на Яворівщині

Дата: 21.11.2017 11:19

У неділю, 19 листопада, творчий колектив Грабовецької об’єднаної громади виступив перед військовослужбовцями 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ.  Два чудових концерти  показали на сцені клубу військового містечка у селі Старичі колективи усіх Народних домів ОТГ. Близько тисячі глядачів зібралося цього дня, щоб підтримати артистів та насолодитися концертом. Виступаючі презентували солдатам милозвучні українські пісні, гумористичну сценку «Кумасі», уривок з вистави «Сватання на Гончарівці».

Багато позитивних емоцій  отримали  військовослужбовці від виступу творчого десанту Грабовецької ОТГ й подякували їм гучними оплесками та похвальними вигуками.

Між концертами гостями мали можливість оглянути військове містечко, познайомитись з побутом та навчальною базою військовослужбовців, поспілкуватися зі своїми захисниками.

Після виступу,  начальник 184-го Навчального центру полковник Остапчук з найкращими побажаннями вручив колективам грамоти за активну участь у військово-патріотичному вихованні військовослужбовців, а також подарував пам’ятні альбоми 184-го Навчального центру.