Відбулася позачергова сесія Грабовецької сільської ради

Дата: 22.03.2017 11:18

21 березня відбулася позачергова сесія Грабовецької сільської ради. Депутати зібралися для розгляду та прийняття ряду питань щодо реконструкції музею- садиби Олекси Гасина. Його реконструкція буде здійснюватися спільним фінансуванням ОТГ, Стрийського району та обласного бюджету.

На останній черговій сесії депутати прийняли музей у комунальну власність сільської ради. На позачерговій сесії затвердили детальний план території та надали дозволи на розробку проекту землеустрою та технічної документації земельної ділянки для розміщення та обслуговування будівлі музею.

Крім цього депутати створили комісію для обстеження земельних ресурсів на території Грабовецької ОТГ та заслухали інформацію про діяльність підприємства «Галсільліс».