Буду я природі другом

Дата: 28.10.2016 11:06

Впродовж  жовтня  учні 3 класу під керівництвом класного керівника Дрозд Н.З. працювали над проектом «Буду я природі другом».

Як не сумно, але в середньому з 10 птахів тільки двом вдається пережити зиму і зустріти весну своїм веселим співом. Решта гинуть від голоду і холоду, так як нестача корму знижує здатність пернатих боротися з морозами. Однак підгодовувати птахів важливо не тільки взимку, але і в будь який інший час року. Справа в тому, що наші пернаті брати ефективно борються з комахами, тим самим захищаючи врожай від шкідників.

Третьокласники виявили неабияку ініціативність, працюючи над проектом при виготовленні годівничок для птахів . До того ж, годівниця , виготовлена дитячими руками разом із батьками ,  дозволила дітям проявити фантазію, творчість  і прикрасити осіннє шкільне подвір’я ексклюзивним аксесуаром.