ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ ГРАБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.12.2016 11:05

23 грудня 2016 року  відбудеться ХVІ чергова сесія Грабовецької сільської ради VII-го демократичного скликання. Засідання розпочнеться  о 10.00 год. у приміщенні Грабовецької  сільської ради. У  порядку денному звіт сільського голови Богдана Барабаша. Депутати планують розглянути та затвердити бюджет та Програму соціально-економічного розвитку Грабовецької сільської ОТГ на 2017 рік, затвердити Паспорт цільової програми щодо надання соціальних гарантій малозабезпеченим  верствам населення Грабовецької сільської ОТГ на 2017 рік.
     У порядку денному також затвердження  персонального складу виконавчого комітету й розгляд  штатного розпису  та посадових окладів працівникам управління та виконавчого комітету,  працівників Народних домів, ФАПів, бібліотек та ДНЗ   Грабовецької сільської ради на 2017 рік.
     На завершення сесії розгляд заяв та скарг громадян та інші питання.

Розпорядження Грабовецького сільського голови