Представник Грабовецької ОТГ взяв участь модульних навчаннях  «Взаємодія задля перемоги»

26 квітня представник Грабовецької сільської ради спеціаліст з економічних питань Романа Лев-Караєва взяла участь у модульних навчаннях  «Взаємодія задля перемоги». які проводяться у межах виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області.  У комплексі навчання  семінари з управління проектами та їх реалізації, тренінги для представників громадськості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
       Основним завданням проекту є побудова ефективної взаємодії між місцевими органами влади та інститутами громадянського суспільства. У період децентралізації влади на місцях, залучення громадськості до проектної роботи є важливим кроком до налагодження довіри громадськості до влади.
        Навчання проводить громадська організація «Центр громадянських ініціатив», фінансова підтримка департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

фото з сайту http://loda.gov.ua