Своєчасно отримуйте дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 20.03.2018 10:35

Виконавчий комітет Грабовецької сільської ради повідомляє, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватись після отримання дозволу. Згідно Закону України «Про охорону атмосферного повітря»,  листом Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації від 22.02.2018 № 0403-917,   якщо суб’єкт господарювання використовує автономну систему опалення (котли, конвектори тощо), здійснює виробничу діяльність, в результаті якої в атмосферне повітря потрапляють забруднюючі речовини відповідно до технологічного регламенту підприємства, необхідно отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
            При несвоєчасному отриманні дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, подальше здійснення господарської діяльності підприємства вважатиметься як таке, що суперечить чинному природоохоронному законодавству.
            З інформацією щодо отримання дозволу можна ознайомитись  на сайті Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації в мережі Інтернет за адресою: www.ekologia.lviv.ua в розділі «Дозвільна діяльність».