Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

День боротьби зі СНІДом у школі с. Конюхів

     

      1 грудня у  НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ»   з нагоди Всесвітнього  дня боротьби зі СНІДом провели  комплекс просвітницько - пізнавальних заходів. Зокрема, члени учнівського самоврядування оформили загальношкільну стінгазету та тематичні плакати.

       Практичний психолог Ірина Ільків. провела з учнями 10-11 класів бесіду з елементами тренінгу «Попереджений-- значить захищений!»,  де учні нагадали основний теоретичний матеріал з проблеми ВІЛ-СНІДу, проаналізували нові статистичні дані щодо його поширення у світі та в Україні, змоделювали різні  ситуації  реальної взаємодії з ВІЛ-позитивними людьми  на основі толерантного ставлення.  Психолог рекомендувала молодим люлям різноманітні стратегії сказати «НІ!» в загрозливих для життя і здоров’я ситуаціях. Завершенням заходу став висновок, що ВІЛ-СНІД —хвороба поведінкова, тому значною мірою залежить від наших вчинків та поінформованості з даного питання, а також учні, прикріплюючи стікери з відповідями, оформили плакат «Що або хто впливає на мій вибір тих чи інших моделей поведінки в реальному житті?». 

      Нагадаємо, що Всесвітній день боротьби зі СНІДом  відзначають щорічно 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.  Головна мета свята – звернути увагу суспільства на цю проблему.« повернутися до списку новин