Активну молоді громади запрошують до участі у форумі

Дата: 22.01.2018 10:23

Для того, щоб поділитися досвідом з реалізації різних ініціатив запрошуємо до участі у “Форумі активної молоді”. Наша мета - дати можливість місцевим громадським лідерам-активістам розповісти про себе, свої ініціативи, познайомитися з активними людьми з інших регіонів, обмінятися досвідом та налагодити співпрацю. У програмі форуму передбачено семінар-навчання з написання та управління проектами, від провідних лекторів країни, де буде можливість не лише послухати поради, почути про корисні інструменти, а й поговорити саме про Ваші виклики на шляху реалізації проектів.

Для участі у Форумі активної молоді учасникам необхідно відправити реєстраційну заявку до ЗО січня 2018 року на нашу поштову адресу. Детальну програму форуму ми надішлемо після підтвердження реєстрації.

Контактна особа для співпраці - Ірина Моряк, mirvnal7@gmail.com , +380-98-41-49-721.