У школі села Довголука відбулося свято "Прощання з колядою"

Дата: 06.02.2018 10:15

2 лютого  в школі с. Довголука  відбулося найулюбленіше свято громади, а в першу чергу дітвори – прощання з колядою. Вже стало доброю традицією так гарно і колоритно завершувати цикл Різдвяних свят.
      Виступили усі класи, від початківців до старшокласників. На свято запросили батьків, працівників культури та представників сільської ради. Учні відтворили увесь цикл зимових свят: Різдво, Старий рік та Водохреща. Лунали чудові колядки, патріотичні та жартівливі віншування.  хлопці засівали на мир, добро та достаток. Колядки супроводжувалися дзенькотом дзвіночків, Колоритності святу додали українські строї з бабусиних скринь. А у різдвяних вертепах старшокласники показали усю свою акторську майстерність. Завершилося дійство спільною колядою  усіх присутніх.