До відома керівників закладів комунальної власності:

Дата: 10.02.2017 10:07

• Поточний ремонт об’єктів комунальної власності проводиться виключно при наявності відповідної документації – кошторису, договору підряду, договору на здійснення технічного нагляду та ін.
  • Капітальний ремонт об’єктів комунальної власності проводиться виключно при наявності відповідної документації – кошторису, експертизи, декларації про початок виконання будівельних робіт, договору підряду, договору на здійснення технічного нагляду та ін.
  • Реконструкція об’єктів комунальної власності проводиться виключно при наявності відповідної документації – проектно-кошторисної документації, експертизи, отримання містобудівних умов і обмежень, декларації про початок виконання будівельних робіт, договору підряду, договору на здійснення технічного нагляду та ін.
  • Оплата за надані послуги чи виконані роботи здійснюється виключно через органи Державної казначейської служби України згідно відповідних актів.
  • Придбання основних засобів здійснюється згідно договору купівлі-продажу та відповідних накладних виключно через органи Державної казначейської служби України.
  • Спонсорські кошти зараховуються на казначейські рахунки Грабовецької сільської ради та використовуються згідно цільового призначення.
  • Придбання усіх товарів, послуг чи робіт проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».
  • Благодійна допомога об’єктам комунальної власності надається згідно договору про соціальні інвестиції між благодійником та Грабовецькою сільською радою.
  • Контроль документообігу здійснюють спеціаліст з юридичних питань Грабовецької сільської ради та секретар Тендерного комітету Грабовецької сільської ради.
  • Недотримання вимог чинного законодавства передбачає цивільну адміністративну або кримінальну відповідальність.