Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

Розп’ята і нездоланна любов

Колектив художньої самодіяльності Народного дому села Любинці ось уже вкотре презентує  на сценах сіл Стрийщини свою майстерність. В час посту вони підготували театралізоване дійство, що відтворює страсті нашого Спасителя. 

Цього разу вони вирушили із виставою «Розп’ята і нездоланна любов» в Народні доми сіл Нижня Стинава, Грабовець, Конюхів. У виступі взяли участь і наймолодші учасники: Богданна Гладій, Тарас Кошіль, Максим Заліщук, Василина Маліченко, Оксана Пристай, Ілона Савчин, Вікторія Турій, Марія Скрипець, Тетяна Данилів та Анюта Шайбнер.

Церковний хор під керівництвом художнього керівника Олега Івлєва виконував страстні пісні «Під хрест твій стаю», «Страдальна мати», «Люди ж мої, люди», «Хрест у трояндах», «Вечори твоєї тайна» та інші, а у виконанні дуету Іванни Осташ та Алли Яворської -  «Вже зближається година», «Маріє гляди», «Голгофо».

Цей духовний захід ще раз навернув усіх присутніх до роздумів про велику любов Бога до нас, який заради нашого спасіння перетерпів тяжкі муки на Хресній дорозі і життя Своє віддав задля спасіння душ наших.« повернутися до списку новин