Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування

Грабовецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування

-     спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності

-     спеціаліста-землевпорядник

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі

-     особова картка (форма П-2 ДС)

-     автобіографія

-     дві фотокартки розміром 4x6

-     копія документа про освіту

-     копія паспорта

-     електронна декларація про доходи за 2016 рік

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Грабовецьку сільську раду за адресою с. Грабовець, вул. Лопатинського, 121, тел. 67 -1-98

Термін подання документів ЗО календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 28 жовтня 2017 року.