Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Відповідно до статті 335 Цивільного кодексу України, Грабовецька сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

• Нежитлова будівля (картоплесховище) по вулиці Гасина О. 106П с. Конюхів;
  • Нежитлова будівля (склад мінеральних добрив) по вулиці Гасина О. 106С с. Конюхів;
  • Нежитові будівлі (приміщення охорони ферми, силосні ями, гноєсховище, огорожа ферми, водонапірна вежа з арт свердловиною) по вулиці Гасина О. 104П с. Конюхів;
  • Нежитлова будівля (караульне приміщення) по вулиці Нова 68 с. Конюхів;
  • Нежитлова будівля (насосна станція) по вулиці Нова 70 с. Конюхів;
  • Нежитлові будівлі (кузня, водонапірна вежа, силосна яма) по вулиці Фермерська 2 с. Монастирець;
  • Нежитлова будівля (зерновий склад) по вулиці Перемоги 7А с. Довголука;
  • Нежитлова будівля (котельня) по вулиці Поштова 1А с. Довголука;
  • Нежитлова будівля (молочарня) Площа перемоги 3А с. Довголука.

Власників вказаного майна, з підтверджуючими правовими документами, прохання звернутися до Грабовецької сільської ради (Львівська область, Стрийський район, с. Грабовець вул. Лопатинського 121) з метою зняття з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.