Офіційні документи

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи громади: розпорядження, рішення, проекти рішень.

Критерії пошуку документів:

# Тип Дата Номер Назва
61 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
797 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва індивідуального житлового будинку с. Довголука гр. Мусику Ростиславу Володимировичу»
62 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
796 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будів- ництва індивідуального житлового будинку с. Монастирець гр. Михайлюк Іванні Богданівні»
63 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
795 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва індивідуального житлового будинку с. Довголука гр. Маланінцю Володимиру Любомировичу»
64 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
794 «Про надання дозволу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Каліцун Лідії Євгенівні»
65 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
793 «Про надання дозволу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пиціву Миколі Петровичу»
66 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
792 «Про надання дозволу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Шуманському Володимиру Степановичу.»
67 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
791 «Про надання дозволу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Івасик Наталії Романівні»
68 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
790 «Про надання дозволу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чернову Олександру Миколайовичу»
69 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
789 «Про надання дозволу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Курилу Володимиру Дмитровичу»
70 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
788 «Про надання дозволу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Голуб Ірині Мирославівні»
71 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
787 «Про надання дозволу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гальо Ірині Миколаївні»
72 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
786 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особисто- го селянського господарства на території Грабовецької сільської ради гр. Чижович Орисі Миронівні»
73 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
785 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особисто- го селянського господарства на території Грабовецької сільської ради гр. Подоляку Василю Івановичу»
74 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
784 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особисто- го селянського господарства на території Грабовецької сільської ради гр. Дмитрович Орисі Михайлівні»
75 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
783 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особисто- го селянського господарства на території Грабовецької сільської ради гр. Лесковичу Юрію Васильовичу»
76 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XVI сесія VII демократичне скликання
782 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особисто- го селянського господарства на території Грабовецької сільської ради гр. Брику Рома- ну Володимировичу»
77 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
781 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особисто- го селянського господарства на території Грабовецької сільської ради гр.Дмитрик- Шиков Андрія Івановича.»
78 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017
XXXI сесія VII демократичне скликання
780 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особисто- го селянського господарства на території Грабовецької сільської ради гр. Когут Лесі Любомирівні»
79 РІШЕННЯ СЕСІЙ 22.11.2017