Офіційні документи

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи громади: розпорядження, рішення, проекти рішень.

Критерії пошуку документів:

# Тип Дата Номер Назва
301 Проекти рішень сесії Грабовецької сільської ради 02.04.2018
XXXX сесія VII демократичне скликання
44 «Про присвоєння назви новій вулиці в с.Колодниця Стрийського району Львівської області»
302 Проекти рішень сесії Грабовецької сільської ради 02.04.2018
XVI сесія VII демократичне скликання
43 «Про затвердження Звіту про оцінку майна»
303 Проекти рішень сесії Грабовецької сільської ради 02.04.2018
XXXX сесія VII демократичне скликання
42 «Про затвердження Звіту про оцінку майна»
304 Проекти рішень сесії Грабовецької сільської ради 02.04.2018
XXXX сесія VII демократичне скликання
41 «Про затвердження Звіту про оцінку майна»
305 Проекти рішень сесії Грабовецької сільської ради 02.04.2018
XXXX сесія VII демократичне скликання
40 «Про затвердження Положення про преміювання працівників закладів культури Грабовецької сільської ради.»
306 Проекти рішень сесії Грабовецької сільської ради 02.04.2018
XXXX сесія VII демократичне скликання
39 «Про внесення змін до штатного розпису працівників культури»
307 Рішення виконавчого комітету 29.03.2018
Рішення виконавчого комітету VII демократичне скликання
20 «Про падання матеріальних допомог жителям Грабовецької ОТГ.»
308 Рішення виконавчого комітету 29.03.2018
Рішення виконавчого комітету VII демократичне скликання
19 «Про надання матеріальних допомог учасникам бойових дій Грабовецької ОТГ»
309 Рішення виконавчого комітету 29.03.2018