Депутати Грабовецько-Дулібівської сільської ради

Багрич Іван Степанович

20.06.1984 р.н., освіта вища,  начальник дільниці, ДП «Львівський облавтодор», місце проживання: с.Верхня Стинава.

Гірник Володимир Євгенович

15.03.1963 р.н., українець, освіта вища,  директор ТзОВ "Ромма", місце проживання: с.Нижня Стинава.

Цихуляк Василь Богданович

04.05.1974 р.н., українець, освіта середня технічна,  ФОП, місце проживання: с.Верхня Стинава.

Берник Володимир Васильович

21.02.1974 р.н., українець, освіта: вища,  лісничий «Сколівський лісгосп», місце проживання: с.Любинці.

Климик Олександр Борисович

21.08.1968 р.н.,українець, освіта: вища,  ФОП, проживає у с.Любинці.

Дума Василь Михайлович

10.01.1962р. н., українець, освіта: вища,  директор НВК «Гірненський ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», місце проживання: с.Гірне.

Чабанович Василь Степанович

15.01.1982р.н., українець, освіта: вища, начальник «Стрийського міського управління Держпродспоживслужби у Львівській області», місце проживання: с.Гірне.

Яців Галина Олегівна

16.06.1981р.н, українка, освіта: вища,  місце проживання: с.Гірне.

Когут Любомир Ігорович

25.05.1994 р.н., українець, освіта: вища,  ФОП, місце проживання: с.Колодниця.

Сурмик Ігор Юрійович

11.10.1978 р.н., українець, освіта: вища,  директор ТзОВ "Стріха-Стрий», місце проживання: с. Конюхів.

Барабаш Богдан Володимирович

02.01.1955 р.н., українець, освіта: вища, пенсіонер, місце проживання: с.Конюхів.

Круць Василь Олексійович

01.01.1952 р.н., українець, освіта: вища, пенсіонер,  місце проживання: с.Дуліби

Матійців Володимир Ігорович

02.11.1983 р.н., українець, освіта: вища,  ФОП, місце проживання: с.Дуліби.

Олійник Любомир Миколайович

14.04.1980 р.н., українець, освіта: вища,  начальник відділу «Стрийський місцевий центр надання безоплатної вторинної правової допомоги», місце проживання: с.Дуліби.

Вінтонюк Віталій Володимирович

07.05.1985 р.н., українець, освіта: вища,  територіальний менеджер ТзОВ «Вента Рітейл», місце проживання: с.Дуліби.

Войтович Мирон Петрович

29.04.1965 р.н., українець, освіта вища, директор НВК «Конюхівський загальноосвітній заклад І-ІІІступенів –ДНЗ», місце  проживання: с.Дуліби.

Опришко Ольга Миколаївна

28.02.1981 р.н., українка, освіта: вища,  секретар Грабовецько- Дулібівської сільської ради, місце проживання: с.Дуліби.

Піцько Василь Богданович

31.07.1960 р.н., українець, освіта: вища, завідувач дитячим відділенням, лікар-педіатр КНП «Стрийська ЦРЛ», місце проживання: с.Дуліби.

Квас Іван Іванович

28.06.1980 р.н., українець, освіта: вища, головний інженер ТзОВ «Стрийінвест», місце проживання: с.Воля-Довголуцька.

Петрович Валерій Васильович

14.04.1981 р.н., українець освіта: вища, директор МПП «Євробудсервіс», місце проживання: м.Стрий.

Кецик Роман Васильович

10.04.1979 р.н., українець, освіта: вища,  менеджер ТОВ «БВ ЕНЕРГО», місце проживання: с.Грабовець.

Чаплинець Василь Васильович

12.01.1982 р.н., українець, освіта: вища, керівник ДП «Екран-Вікносвіт», місце проживання: с.Грабовець.