Центр надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Грабовецької сільської ради (далі Центр) утворено з метою забезпечення надання адміністративних послуг при Грабовецькій сільській раді Стрийського району Львівської області. (Рішення сесії №55 від 26 лютого 2016 року Про створення «Центру надання адміністративних послуг Грабовецької сільської ради».

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Грабовецької сільської ради затверджений Рішенням виконавчого комітету Грабовецької сільської ради №11 від 30 травня 2016 року.

Структура Центру:

• Керівник Центру надання адміністративних послуг Грабовецької сільської ради (адміністратор) – Гнатишин Леся Василівна (lesyahnatyshyn@ukr.net)

• Адміністратор Центру надання адміністративних послуг Грабовецької сільської ради – Дрозд Марія Сергіївна

Центр знаходиться за адресою: 82435, Львівська область Стрийський район с.Грабовець, вул. Лопатинського, 121.

Телефон для довідок : (03 245) 6-71-01;

Email : cnapgrabs@ukr.net